بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 30 فروردين 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

اعطای احکام اعضاء جدید شورای امربه‌معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون

طی مراسمی با حضور مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل، هاشمیان معاونت دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کل کشور و اعضاء این شورا احکام جدید اهدا گردید.

مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این جلسه با اشاره به عملکرد مثبت این ستاد در حوزه‌های مختلف فرهنگی و کسب رتبه‌های برتر خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی سبب بیمه شدن سازمان‌ها و زیرمجموعه‌های آن‌ها خواهد شد و بانک توسعه تعاون در این خصوص با عملکرد مثبت خود موفق به کسب رتبه نخست پایگاه بسیج شهید رجائی در سال 94 و همچنین کسب مقام اول در حوزه سلامت اداری بین سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 95 گردیده است.

در ادامه هاشمیان معاونت دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کل کشور بابیان اینکه مدیران عالی باید بستر نقد و نقدپذیری را مهیا نمایند و با ایجاد بسترهای امربه‌معروف و نهی از منکر باعث اصلاح امور گردند.

گفتنی است در این جلسه مهدیان به‌عنوان رئیس شورا تعیین گردید، حسن تاجیک به‌عنوان دبیر شورا، ذوالفقاری، توکلی، ایرانی، شاهسون، میرفخرایی و امان الهی و خانم همتی به‌عنوان اعضاء شورا معرفی گردیدند.

 

 
 
 ×