بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 04 تير 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

نقش حراست صیانت از سازمان، توسعه عدالت و افزایش اعتماد عمومی است
عضوهیات مدیره بانک توسعه تعاون در دیدار با کارکنان امور حراست بانک، گفت: نقش حراست صیانت از سازمان، توسعه عدالت و افزایش اعتماد عمومی است.
 
در ابتدای این مراسم سید باقر فتاحی  ، از تلاش‌ها و زحمات مدیران و کارکنان  این امور در راستای کمک به تحقق اهداف بانک تقدیر نمود.
 
وی سپس تصریح کرد: رویکرد مدیر حراست ، انسجام و استقلال حراست است زیرا این واحد به عنوان چشم بینا  و چراغ راهنمای بانک بوده و از کیان آن حفاظت می‌کند.
 
فتاحی در ادامه به نمایندگی از هیأت مدیره، مدیران و کارکنان بانک  ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیر پیشین حراست تأکید کرد: قطعاً خدمات  ارزنده وی در ذهن مجموعه ماندگار خواهد بود.
 
در ادامه توکلی مدیر کل دفتر مرکزی حراست  بانک ، بر تلاش های این مدیریت در جهت ،  حفظ حیثیت افراد، افزایش اعتماد کارکنان به حراست و تلاش در جهت ایجاد جو دوستانه و برادرانه تأکید کرد و گفت: حراست باید پوپا و مجهز به علم روز بوده و شیوه‌های خود را مطابق با نیازهای کارکنان بازنگری کند و با برنامه‌ریزی دقیق و توجه به وحدت رویه بتواند ترغیب و هم‌افزائی بیشتری در مجموعه ایجاد نماید.
 
گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح‌های جداگانه ای از سوی حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، هیأت مدیره و حراست  بانک توسعه تعاون  از زحمات و تلاش‌های علیرضا ملایی درطول تصدی مسئولیت سرپرست اداره فیزیکی  حراست که اخیراً بازنشسته گردیده است  تقدیر و تجلیل شد.×