بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 04 تير 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

دیدار عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون با خانواده شهدا

عباس نجفی، عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و تکریم مادران و همسران شهید با حضور در منزل خانواده شهید اسفندیار و شهید نودهی دیدار، یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

وی با اشاره به رشادت‌های شهدا در طول هشت سال جنگ تحمیلی، آرامش کنونی کشور را مرهون ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های این عزیزان خواند و گفت: همه آنچه امروز داریم مدیون خون شهدا است.

ایشان همچنین افزود: بر خود لازم دانستیم مصداق سخن گوهربار مقام معظم رهبری که می‌فرمایند ((زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا از خود شهادت کمتر نیست.)) در سالروز تکریم مادران و همسران شهدا خدمت شما خانواده محترم شهید والامقام برسیم تا یاد و خاطره شهید عزیزمان را گرامی بداریم و اذعان داریم بسی مایه افتخار است حضور میوه دل شهدا فضای بانک توسعه تعاون را معطر به بوی خوش نموده است و یقین داریم خدمت به یادگاران عزیز شاهد و ایثارگر عطیه الهی است که خداوند متعال به بندگان خاص خود می‌بخشد. به امید آن‌که این‌گونه تلاش‌ها با نگاه اسمانی شأن توأمان گردیده و قدردان خون این بزرگواران باشیم و با خدمت به مردم شریف ایران و فراهم ساختن زمینه‌های رشد و توسعه اقتصادی این مرزوبوم، به تحقق اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کنند.

در ادامه توکلی مدیرکل دفتر مرکزی حراست گفت: صبر و صلابت شما خانواده بزرگوار شهدا بهترین نمونه در ارائه عملی استقامت، اخلاق و معنویت اسلامی در جامعه است که شایسته تقدیر و سپاس است. ایشاناظهار امیدواری کرد که مدیران و کارکنان بانک توسعه تعاون بتوانند رهرو راه شهیدان انقلاب و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس باشند و انشالله بتوانیم با دعای خیر شما از آرمان‌های انقلاب اسلامی در کشور و بانک صیانت نماییم.

گفتنی است در این دیدار علاوه بر عضو محترم هیئت‌مدیره، توکلی مدیرکل دفتر مرکزی حراست، ارجمند مدیر امور منابع انسانی و شاهسون فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک توسعه تعاون، همراهی نمودند.

شایان‌ذکر است در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر مزین به امضای مدیرعامل و رئیس محترم هیئت‌مدیره بانک از مجاهدت‌ها و نیز خدمات ارزنده این عزیزان تجلیل شد.

    
×