بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 04 تير 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون: بازرسی و نظارت از ارکان اصلی مدیریت بانک‌ها و موسسات مالی به شمارمی آید

سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه تکریم و معارفه مدیریت امور بازرسی گفت: بازرسی و نظارت جزء ارکان اصلی مدیریت بانک‌ها و موسسات مالی به شمارمی آید.

عضوهیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه معارفه سعیدمعادی سرپرست مدیریت امور بازرسی و تکریم محمد ذوالفقاری مدیر اسبق بازرسی با اشاره به عملکرد مثبت و روبه‌جلوی امور بازرسی در سال گذشته و آرزوی تداوم و پیشرفت هرچه بیشتر بانک در تمام حوزه‌ها خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سیستم بازرسی الکترونیک و کسب مقام نخست در بین سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درزمینهٔ بازرسی، ازجمله افتخارات و حرکت‌های روبه‌جلوی این امور بوده است.

فتاحی با اشاره به اینکه فعالیت بانک توسعه تعاون در سال گذشته در حوزه ارز رشد قابل‌ملاحظه‌ای داشته است، ضمن تأکید بر اهمیت آموزش در این زمینه افزود: آموزش نیروی انسانی و اطلاع‌رسانی به هنگام در خصوص برخی تخلفات می‌تواند از بروز عواقب منفی ناشی از آن‌که به دلیل ناآگاهی صورت می‌گیرد پیشگیری نماید و همچنین از گسترش آن‌ها جلوگیری نماید.

در ادامه معادی سرپرست مدیریت امور بازرسی بابیان این مطلب که یک بازرس باید به‌دوراز حب و بغض و با سعه‌صدرودر کمال آرامش کار رسیدگی را انجام دهد افزود: برای تصمیم، تشخیص لازم است و برای تشخیص درست علم و تفکر نیازمند است چراکه قلم بازرسین با آینده شغلی افراد در ارتباط می‌باشد و نظارت بر خوداولین حرکتی است که بازرسین باید انجام دهند.

ذوالفقاری مدیر فعلی امورمالی و مدیر اسبق بازرسی نیز در این جلسه بابیان برنامه‌های صورت گرفته در این امور موفقیت‌های کسب‌شده را مرهون همکاری و همدلی همه همکاران در امور بازرسی دانست.

  
×