بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 30 فروردين 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

برنامه‌های بانک توسعه تعاون با ماهیت اقتصاد مقاومتی تطابق دارد

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم معارفه سرپرست جدید امور مشتریان و بانکداری شرکتی این بانک گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به‌عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال کلیه برنامه‌ها و خدمات این بانک باروح و ماهیت اقتصاد مقاومتی و باهدف حمایت از تولید و اشتغال تطابق دارد.

مهدیان در این جلسه که با حضور اعضای هیئت‌مدیره، مدیران ستادی، معاونان و کارشناسان این امور برگزار شد، افزود:بانک توسعه تعاون با درک اهمیت موضوع و در راستای تحقق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مجموعه سیاست‌ها و اقدامات موثری را در جهت دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در دستور کار خود قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به حساسیت فعالیت در حوزه بازاریابی گفت: بهره‌گیری از روش‌های مناسب در امر بازاریابی همراه با اعتقاد عمیق به اصل توسعه و جامعه هدف به‌منظور گسترش خدمات‌دهی به مشتریان به‌طور حتم، شیو ه ای اثرگذار در بازاریابی بانک می‌باشد.

مهدیان شناسایی نیاز مشتریان علی‌الخصوص تعاونی‌ها را مهم خواند و در این رابطه گفت: رابطین بازاریابی بانک توسعه تعاون در سراسر کشور باید بر اساس نیاز مشتریان و تعاونی‌ها، با تکیه‌بر خلاقیت و نوآوری ضمن همفکری لازم با بدنه مدیریتی و کارشناسی بانک نسبت به عرضه و معرفی محصولات جدید اقدام نمایند.

ایشان ضمن آموزش مباحث بازاریابی به‌تمامی همکاران این بانک مقوله تفویض اختیار را بسیار مهم دانست و افزود: با اعتماد به نیروهای جوان در بانک توسعه تعاون باید از نامه‌نگاری و مکاتبات اداری کم کرده و به بحث تفویض اختیار توجه بیشتری داشت.

شایان‌ذکر است در پایان جلسه از اردشیر سمیع  به‌پاس زحمات چندساله ایشان قدردانی شد و حکم علی هاتفی سرپرست جدید این امور توسط مدیرعامل بانک به ایشان اهدا گردید.

 
×