بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 04 تير 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

افتتاح ساختمان مدیریت شعب و شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون استان قزوین

با حضور عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره و توکلی مدیرکل دفتر مرکزی حراست ،کمرئی مدیر امور شعب ،میرزاخانی مدیر امور مهندسی و پشتیبانی و جمعی از مدیران ستادی و استانی  شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون استان قزوین افتتاح شد.در این مراسم نجفی ضمن بیان این مطلب که بخش تعاون ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارد افزود:

بخش تعاون به‌عنوان یک رکن فرا بخشی اقتصاد و با دیدگاه انسان‌محور به فعالیت‌های اقتصادی، نزدیک‌ترین الگوی اقتصادی برای استقرار عدالت اجتماعی و تحقق شعار سال است.

وی در ادامه گفت: بخش تعاون دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی است که می‌تواند در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری شده است نقش بسزایی داشته باشد.

وی افزود: هم‌افزایی و تعامل و همکاری مضاعف بین نهادها و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند در تسهیل فرایند تولید و اشتغال موثر باشد.

نجفی گفت: بانک توسعه تعاون نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری تمام ظرفیت خود را برای تحقق تولید و اشتغال از طریق حمایت از اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی را بکار خواهد گرفت.

در ادامه جلسه بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جایگاه بخش تعاون گفت: در این استان 680 تعاونی فعال وجود داردکه دارای وضعیت بسیار مناسب هستند. وی افزود: نقش بانک توسعه تعاون در این حوزه قابل‌توجه است به‌نحوی‌که در سال گذشته 6.000.000 دلار صادرات از طریق بخش تعاون در این استان انجام‌شده است. وی با اشاره به پتانسیل‌های بخش تعاون و زمینه گسترش تعاونی در این استان گفت: اشتغال از طریق این بخش اقتصاد پایدار است و با توجه به صنعتی بودن استان زمینه رشد و توسعه واحدهای تولیدی در استان فراگیر است.

  
×