بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 31 خرداد 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

تسهیلات قرض‌الحسنه بانک توسعه تعاون به دانشجویان دکترای غیر بورسیه دانشگاه‌ها

به‌منظور اعطای تسهیلات دانشجویی قرض‌الحسنه به دانشجویان دکترای غیر بورسیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تفاهم‌نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعقد شد.

در جلسه انعقاد این تفاهم‌نامه که با حضور یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون برگزار شد مقرر گردید، بانک توسعه تعاون پس از سپرده‌گذاری 2500 میلیارد ریالی صندوق، 4400 میلیارد ریال تسهیلات طی 16 مرحله به معرفی‌شدگان از سوی صندوق پرداخت نماید.

گفتنی است تسهیلات اعطایی در قالب عقد قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت می‌شود و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی بر اساس تعداد مراحل اعطای تسهیلات و سال ورود دانشجویان متفاوت خواهد بود ضمن آنکه بازپرداخت اولین قسط توسط دانشجو یک سال پس از اتمام سنوات مجاز تحصیلی وی خواهد بود.

شایان‌ذکر است پس از تدوین شیوه‌نامه در این خصوص و ارائه به شعب اولین مرحله پرداخت تسهیلات تا پایان خردادماه 96 آغاز خواهد شد و معرفی‌شدگان با دردست داشتن معرفی‌نامه از سوی صندوق می‌توانند با مراجعه به شعب تشکیل پرونده نمایند.
×