بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 04 تير 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

کارگران از محورهای اصلی توسعه کشور به شمار می‌آیند

مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن تبریک روز جهانی کارگر به تلاشگران عرصه کار و تولید گفت: کارگران از محورهای اصلی توسعه کشور به شمار می‌آیند.

حجت اله مهدیان طی سفراستانی به چهارمحال بختیاری در همایش گرامیداشت روز جهانی کارگر که به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره شعب استان برگزار شد، گفت: امروزه اصلی‌ترین مولفه رشد و توسعه، ارتقاء و بهبود سرمایه انسانی در کنار سرمایه‌های مالی است که می‌تواند در فرایند تولید نقش بسزایی داشته باشند.

وی افزود: ازجمله مهم‌ترین عوامل در تحقق تولید توجه به نقش جامعه کارگری و کارگران عزیز به‌عنوان سرمایه غنی انسانی است زیرا یکی از نکات کلیدی توانمندسازی جامعه کارگری است که می‌تواند منجر به تغییر در محیط اجتماعی و اقتصادی گردد.

رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه این همایش گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به‌عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال کلیه برنامه‌ها و خدمات این بانک با ماهیت اقتصاد مقاومتی و باهدف حمایت از تولید و اشتغال تطابق دارد.

مهدیان افزود: سال گذشته بانک توسعه تعاون استان چهارمحال بختیاری توانست با تعداد 7 شعبه و یک باجه در راستای ایجاد و حفظ اشتغال موجود بیش از 650 میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی و بنگاه‌های خرد، متوسط و کوچک پرداخت کند، شایان‌ذکر است این استان در پرداخت تسهیلات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 35 درصد افزایش و رشد 50 درصدی منابع داشته است.

گفتنی است مدیرعامل بانک توسعه تعاون در حاشیه این سفر به همراه عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره، هادی کمرئی مدیر امور شعب، قاسم توکلی مدیرکل حراست و کریم میرزاخانی مدیر امور مهندسی و پشتیبانی بانک، ضمن شرکت در برنامه غبارروبی گلزار شهدای گمنام در بدو ورود به استان، از شعب مرکز استان بازدید و عملکرد مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری را بررسی نمودند.

       

 
×