بانک توسعه تعاون
يكشنبه، 02 ارديبهشت 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

مراسم معارفه سرپرست مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون انجام شد

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم تودیع سرپرست اسبق و معارفه سرپرست جدید مرکز آموزش و پژوهش این بانک ضمن اشاره به‌ضرورت یادگیری مستمر کارکنان این بانک باهدف به‌روزرسانی دانش و مهارت آنان، گفت: بانک توسعه تعاون از ابتدای شروع فعالیت خود ضرورت ایجاد این مرکز را به‌طور ویژه در خود احساس می‌کرد که با همکاری و رهنمودهای شورای عالی و مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون این اتفاق رخ داد تا با استفاده از این امکان سطح آموزش کارکنان بانک ارتقاء یابد.

مهدیان افزود: آموزش را باید نوعی سرمایه‌گذاری تلقی کرد که در رشد اقتصادی موثر است. زیرا نتایج آن در درازمدت آشکار می‌شود و ثمره آموزش چیزی نیست که به‌سادگی بتوان آن را ارزیابی کرد، بلکه سال‌ها طول می‌کشد تا به‌وسیله آموزش ظرفیت‌های بالقوه قابل‌توجهی در انسان به وجود آید.

وی با اشاره به سرمایه‌های اصلی بانک توسعه تعاون در بازار رقابتی فعلی افزود: با آموزش نیروهای انسانی بانک باید کارنامه درخشانی در آمار کارهای کیفی داشته باشد تا روزبه‌روز بتواند سهم بیشتری در نظام بانکی را به دست آورد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: واحد آموزش بانک می‌تواند با تمامی بخش‌ها در ارتباط باشد و همچنین واحد پژوهش می‌تواند مکمل امورهای مختلفی همچون طرح و برنامه، بین‌الملل و ... باشد.

مهدیان در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های جعفر مشکی اظهار داشت: مرکز آموزش و پژوهش با آموزش صحیح و به‌روز کارکنان می‌تواند از آسیب‌هایی که ممکن است به بانک وارد شود، جلوگیری نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور مدیران ستادی، معاونان و کارشناسان این مرکز برگزار شد، از جعفر مشکی به‌پاس زحمات چندساله ایشان در مرکز آموزش و پژوهش با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد و محمدجعفر ایرانی به‌عنوان سرپرست جدید این بانک معرفی گردید.

 



×