بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 31 خرداد 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون با روسای ادارات

جلسه هم‌اندیشی روسای ادارات بانک توسعه تعاون باهدف تبیین سیاست‌های راهبردی سال جاری با حضور حجت اله مهدیان مدیرعامل، سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره، برگزار شد.

مهدیان در این جلسه ضمن اشاره به نقش پررنگ و ملموس روسای ادارات در این بانک، بیان داشت: انشا الله که این جلسه مقدمه‌ای ارزشمند باشد برای حرکت خیلی سریع‌تر و مناسب‌تر مجموعه بانک تا شاهد موفقیت روزافزون بانک در تمام زمینه‌ها باشیم.

وی با اشاره به اهمیت وفاق و همدلی بین کارکنان گفت: هر موفقیتی نیازمند همدلی است و این امر مهم باید در تمامی امورهای بانک به‌وضوح احساس شود و پرسنل صف و ستاد باید به نحو شایسته‌ای با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تصریح کرد: برای دارا بودن سهم بیشتری در بازار بانکی باید تمامی کارکنان به امور بازاریابی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و مشارکت در بازاریابی و جذب منابع ارزان‌قیمت، وظیفه کل همکاران بانک می‌باشد.

در ادامه سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک خاطرنشان ساخت: موفقیت در دستیابی به اهداف سال جاری نیازمند عزم جمعی می‌باشد که انشا اله با همکاری، تعامل و استفاده از دست آورد و تجربه‌های شعب موفق استان تمامی شعبه‌های دیگر نیز به‌صورت یکپارچه رشد چشمگیری را در تمامی بخش‌ها علی‌الخصوص جذب منابع و وصول مطالبات غیر جاری داشته باشند.

وی در ادامه از روسای ادارات خواست تا با نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهاد‌ها کارشناسانه و همچنین حضور به‌موقع و بی‌واسطه بانک را یاری دهند.

گفتنی است در این جلسه، مسائل و چالش‌های بانک در بخش‌های مختلف بانک از طریق تمامی روسای ادارات مطرح شد و رهنمودهای لازم توسط مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره ارائه گردید.
×