بانک توسعه تعاون
يكشنبه، 30 دي 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

نشست تخصصی ائمه جماعات سازمان‌های وابسته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

«نشست تخصصی شیوه‌های دعوت به نماز و پاسخ به شبهات و سوالات نماز ویژه ائمه جماعات سازمان‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» به میزبانی ستاد اقامه نماز بانک توسعه تعاون برگزار شد.

در این جلسه حجت ا... مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن خوشامدگویی به حاضرین و بیان خدمات ارزشی بانک توسعه تعاون در حوزه‌های اعطای وام قرض‌الحسنه ازدواج جوانان و طرح‌های اشتغال‌زایی با اهداف اجتماعی گفت بانک توسعه تعاون با توجه به رسالت خود در طرح‌های اجتماعی و اشتغال‌زایی دولت از بانک‌های پیشگام است. وی ادامه داد بانک توسعه تعاون که بر اساس قوانین بالادستی و در راستای مردمی نمودن اقتصاد تأسیس‌شده همواره پذیرای مشاوره‌های ارزشمند صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی می‌باشد.

ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح فعالیت‌های این معاونت در حوزه‌های فرهنگی و ارزشی به اهمیت نقش کتب و منابع دینی در کشف مفاهیم تخصصی حوزه کار پرداخت.وی ابراز داشت با بهره‌گیری از اندیشه‌های روحانیت معزز و اندیشمندان اسلامی مفاهیم کلیدی «کار شایسته»، «کرامت نیروی کار» در سال‌های متمادی در مراکز پژوهشی وزارتخانه از منابع غنی دینی استخراج گردیده و ما به این باور رسیده‌ایم که آنچه در تئوری‌های روز اقتصاد نیروی کار بیان می‌شود در منابع دینی ما به‌وفور یافت می‌شود.

در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفوی به‌عنوان یکی از اساتید برجسته ستاد اقامه نماز کشور به ارائه مطالب تخصصی در حوزه شیوه‌های دعوت به نماز و پاسخ به شبهات و سوالات نماز پرداخت.

 

    
×