بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 29 بهمن 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر است

در نشست مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره با روسای سرپرستی استان‌ها و مدیران توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی که از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر عنوان گردید. ازجمله حجت اله مهدیان در این جلسه در راستای اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، از آمادگی بانک توسعه تعاون به‌عنوان یکی از بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات و خدمات بانک خبر داد و افزود: عملکرد بانک توسعه تعاون در سال جاری و همچنین پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح ضربتی ازدواج خود بیانگر عملکرد مثبت و روبه‌جلوی بانک می‌باشد که با تلاش و همدلی کلیه پرسنل صف و ستادی میسر گردید.

وی بابیان اینکه بر اساس این طرح و در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب برنامه اشتغال فراگیر اشاره و خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات به متقاضیان تا پایان سال و اوایل سال آینده در کلیه شعب انجام خواهد شد.

مهدیان از اهداف اصلی و مهم این ویدئوکنفرانس را همدلی و هم‌افزایی هر چه بیشتر مدیران و روسای ادارات شعب دانست و همچنین بر نقش محوری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این دو طرح بزرگ تأکید داشت.

در ادامه فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک نیز به اهمیت اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: حضور فعال مدیران و روسای سرپرستی استان‌ها در کمیته‌های فنی و تسریع در پرداخت تسهیلات، نظارت و اخذ تضامین بر اساس ضوابط و مقررات از مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.

در حین این ویدئوکنفرانس مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره در جریان نقطه نظرات و ابهامات کلیه روسای سرپرستی استان‌ها و مدیران توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در این خصوص قرار گرفتند.

    
×