بانک توسعه تعاون
يكشنبه، 27 مرداد 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون باهدف کمک به رونق تولید پرداخت خواهد شد

حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون باهدف کمک به رونق تولید پرداخت خواهد شد.

حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون به‌اتفاق جمعی از مدیران ستادی این بانک جهت شرکت در مراسم هفته کارگر به استان گیلان عزیمت نمودند، صبح امروز با حضور در مراسمی که به همین منظور در شهرستان رشت برگزارشده بود با اعلام مطلب فوق اظهار داشت؛ اساس توسعه اقتصادی، مبتنی بر تولید کارآمد و اثربخش است و بی‌تردید نیروی انسانی کیفی به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه و مهم‌ترین مولفه بیشترین سهم را در این راستا عهده‌دار می‌باشند.

وی در همین رابطه افزود: مدیریت در هر کسب‌وکار اقتصادی و راهبری هر بنگاه با بهره‌گیری صحیح از منابع اقتصادی مستلزم استفاده بهینه از پیش برنده‌ها و محرک‌ها و حذف موانع و بازدارنده‌های غیرمنطقی که باعث هدر رفت منابع می‌شود، می‌باشد.

مهدیان کارگران و نیروی کار کارآمد، دانش‌آموخته، مجرب و متخصص که از حیث ذهنی و فکری، اجرایی و عملیاتی از ظرفیت و توانمندی لازم برخوردار باشند از زمره عوامل پیش برنده و محرک اصلی درکمی سازی و کیفی سازی خدمات و کالا و توفیق در رونق تولید یادکرد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون مجموعه تسهیلات اعتباری پرداختی بانک را در سال گذشته ۹۵۰۰۰میلیارد ریال اعلام کرد و دراین‌باره گفت: سهم تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون گیلان ۳۸۰۰میلیارد ریال بوده که این مبلغ در استان گیلان در سال ۹۸به ۵۰۰۰میلیارد ریال افزایش خواهد یافت و در این خصوص خاطرنشان ساخت، سمت‌وسوی تسهیلات اعتباری بانک به‌صورت ایجادی، توسعه‌ای، تکمیلی و سرمایه در گردش با رویکرد کمک به رونق تولید کالا و خدمات، خدمات‌رسانی مالی و اعتباری به تعاون گران و فراهم نمودن شرایط لازم برای توجه بهتر و بیشتر به کارآفرینان و اشتغال آفرینان بوده است و مسلماً این استراتژی با کیفت بهتر و بیشتر در سال ۹۸که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده است با جدیت و با نهایت سعی و تلاش پیگیری می‌شود ضمن آنکه راهبرد هفتگانه بانک نیز با این رویکرد تدوین‌شده است.

شایان ذکر است که به مناسبت هفته کار و کارگر و به‌منظور بزرگداشت این روز اعطاء تعداد ۷۰فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ۵۰میلیون ریالی از سوی مدیرعامل بانک توسعه تعاون به کارگران استان گیلان اعلام شد.

همچنین در این مراسم علاوه بر مهدیان، علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، دبیرخانه کارگر، سردار عبداللهی فرمانده سپاه گیلان، دکتر حسینی رئیس مجمع نمایندگان استان، نماینده شورای اسلامی کار و سالاری استاندار گیلان سخنرانی نمودند و در پایان از کارگران نمونه استان گیلان معرفی و با اهداء لوح و جوایز از آنان قدردانی نمودند.

     
×